Guus Baars, een twintigjarige verdediger die dit seizoen door Feyenoord werd uitgeleend aan FC Dordrecht, heeft abrupt besloten om te stoppen met profvoetbal.
Hij maakte enkele weken geleden nog zijn debuut in het betaald voetbal, maar houdt het nu voor gezien. Baars gaf aan geen plezier meer te hebben in het voetbal en wil zich gaan richten op andere dingen in het leven. Zo wil de Rotterdammer moslim worden en denkt hij na over een carrière als onderzoeksjournalist.
Hij gelooft dat de islam de waarheid is en wil zich omringen met mensen die net als hij anderen willen helpen. Hij wil dingen doen die hem gelukkig maken en anderen ook gelukkig maken.
Lees ook deze artikelen over actueel

Nieuwe Imam-opleiding leidt tot verbijstering
De Kabinetsaankondiging dat er snel een nieuwe imam-opleiding zal starten heeft verschillende imams en islamitische organisaties in verbijstering achtergelaten.

Netanyahu wijst op vriendschap Saoedi-Arabië en toont kaart zonder Palestina
De Israëlische premier Benjamin Netanyahu presenteerde gisteren tijdens zijn toespraak bij de Verenigde Naties een nieuwe kaart waarop Palestina is uitgewist.

Spanje laat onschuldige moslim eindelijk vrij
De Nederlandse moslim die bijna twee maanden lang onterecht in een Spaanse gevangenis heeft vastgezeten is vanmiddag eindelijk op vrije voeten gesteld.

Politie-onderzoek naar brand islamitische school
In de nacht van zaterdag op zondag, vlak voor middernacht, ontvingen hulpdiensten een melding over een brand bij de Islamitische Basisschool aan de Heiweg in Nijmegen.

Aantal doden Libië bijna 12.000
Het dodental in de Libische stad Derna is opgelopen tot liefst 11.

Aantal slachtoffers Libië stijgt: meer dan 5.000 doden en 10.000 ‘vermist’
De verwoestende ramp die zich drie dagen geleden in Libië heeft voltrokken, heeft inmiddels al voor meer dan 5.

Noodweer Libië: duizenden doden en vermisten
De Mediterrane storm Daniel heeft gezorgd voor verwoestende overstromingen in Libië.

Badr Hari vecht niet uit respect voor aardbevingsslachtoffers
Badr Hari, de wereldberoemde kickbokser, heeft zojuist voor enige opschudding gezorgd door onverwacht op het podium te verschijnen bij GLORY 88, maar niet om te vechten.

Krachtige aardbeving treft Marokko: minstens 296 doden
Een krachtige aardbeving heeft vrijdagavond rond 23:00 uur Marokko’s Hoge Atlasgebergte getroffen, waarbij minstens 296 mensen omkwamen, gebouwen werden vernield en vele inwoners van grote steden in paniek hun huizen verlieten.

Van Klaveren nodigt Wilders uit bij Islam Experience Centre
Oud-Tweede Kamerlid voor de PVV, Joram van Klaveren heeft Geert Wilders uitgenodigd een bezoekje te brengen aan het Islam Experience Centre.